Report reply Густав Грейвс 7 Posted November 13, 2015 Одобряю выбор. Надо бы тоже приобрести себе такую в коллекцию. 1 Share this comment Link to comment
Report reply Зао 0 Posted November 13, 2015 У меня был Ягуар второго года зеленый. Share this comment Link to comment
Report reply Густав Грейвс 7 Posted November 13, 2015 Что значит "У тебя был" ? 1 Share this comment Link to comment
Report reply M 10 Posted November 13, 2015 Тоже езжу на Ягуаре, модель точно не знаю. Share this comment Link to comment
Report reply Уайт 2 Posted November 13, 2015 У меня XJ8, раз уж на то пошло. Share this comment Link to comment
Report reply Джеймс Бонд 2036 Posted November 13, 2015 Ха-ха, помню этот день. 1 Share this comment Link to comment
Report reply Уайт 2 Posted November 13, 2015 Скотина, помнит он. 1 1 Share this comment Link to comment
Report reply Мадлен Суонн 2 Posted November 14, 2015 Пап, о чем это он? 1 Share this comment Link to comment
Recommended Comments
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now